Collection: Gifts $10 and under!
Great presents and stocking stuffers $10 or less!
-
Green Painted Tin Primitive Star - 3 Sizes
Regular price From $0.49Regular priceUnit price / per$0.99Sale price From $0.49Sale -
Glittery Cupcake Ornament
Regular price $2.50Regular priceUnit price / per$5.50Sale price $2.50Sale -
Glitter Filigree Present Ornament - 3 Styles
Regular price $1.00Regular priceUnit price / per$2.50Sale price $1.00Sale -
Gift Arrangement Stake - 4 Styles
Regular price $3.25Regular priceUnit price / per -
Large Glitter Gem Bird Ornament - 3 Colors
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per$13.95Sale price $5.00Sale -
Sale
-
Large Metal Stocking Ornament - 3 Patterns
Regular price $4.00Regular priceUnit price / per$7.00Sale price $4.00Sale -
Sold out
Round Glitter Ornament - 3 Styles
Regular price $1.50Regular priceUnit price / per$5.00Sale price $1.50Sold out -
Glass Christmas Ornament
Regular price $2.00Regular priceUnit price / per$4.50Sale price $2.00Sale -
Fluffle Bird Ornament
Regular price $1.50Regular priceUnit price / per$3.50Sale price $1.50Sale -
Pineapple Table Light
Regular price $10.00Regular priceUnit price / per$20.00Sale price $10.00Sale -
Jingle Jangle Ornament - 5 Phrases
Regular price $1.75Regular priceUnit price / per$4.00Sale price $1.75Sale -
Knitted Mitten Ornament
Regular price $1.50Regular priceUnit price / per$3.00Sale price $1.50Sale -
Sale
-
Sale
Frog Bell Wind Chime
Regular price $7.00Regular priceUnit price / per$14.00Sale price $7.00Sale -
Sale
-
Mushroom Garden Stake - 3 colors
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per$10.00Sale price $5.00Sale -
Onion Grass for Wood Rose Bouquet (price per stem)
Regular price $0.25Regular priceUnit price / per -
One Dozen Wood Rose Bouquet, Yellow & Light Green
Regular price $5.50Regular priceUnit price / per -
24" Green Punch Paper Star Lantern (Light Not Included)
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per$7.00Sale price $5.00Sale -
24" Honu Turtle Paper Star Lantern (Light Not Included)
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per$7.00Sale price $5.00Sale